.

VELİ UYGULAMALARI KONTROL EKRANLARI

TAMAMLANAN SERVİSLER

Günlük tamamlanan servisler okulların bilgilerine sunulur. Okullar yapılan servislerin başlangıç ve bitiş saatlerini ve durak noktalarından geçiş zamanlarını kendi ekranlarında görebilirler.

ÖĞRENCİ LİSTELERİ

Okul yönetimi öğrencilerin listesini araç araç görebilirler. Araçların güzergahları ve tahmini duraklardan geçiş saatlerini takip edebilirler. Araç araç alınan öğrenci listeleri sayesinde araçların doluluk oranlarını istedikler her an kontrol edebilirler.

ÖĞRENCİ LİSTELERİ

Öğrencilerin adresleriyle kayıt edileceği bölümdür. Öğrencilerin evlerinden veya duraklarından gönderdikleri konumlar listelerde görülebilecek. Yolcu listelerini araç araç alabileceğiz. Velilerin mobil uygulama kullanım oranları takip edebileceğiz. Uygulama kullanan ve kullanmayan velileri süzebileceğiz.

VELİLERE BİLDİRİM GÖNDERME

Mobil uygulama üzerinden velilere her türlü bilgilendirme, kutlama ve duyurular için ücretsiz bildirim atabileceğiz. Bildirimleri araç veya öğrenci seçerek belirli kişilere gönderebileceğiz.

SERVİS KULLANMAMA

Proje sorumlularımız uygulama üzerinden gelen servis kullanmama bildirimlerini görebilecek ve isteklere göre opsiyon alabilecekler.

VELİ İSTEK VE ŞİKAYET YÖNETİMİ

Velilerde gelen her türlü istek, şikayet ve geri bildirimlerin yönetildiği bölümdür. Gelen istek ve şikâyetler departmanlara göre gruplandırılabilir. Gelen isteklerin çözümleri başarılı veya başarısız olarak şikayet sahibine bildirilir.

ANKET YÖNETİMİ

İstediğimiz proje de görünmek üzere dilediğimiz kadar sorudan oluşan anketi oluşturabilir ve bu anketlerin veli uygulamasında yayınlaması sağlanacaktır. Veliler tarafından cevaplanan anketlerin analizi yine yönetim panelinden takip edilebilecektir. eeHazırlanan anketler istediğimiz zaman aktif ve pasif olabilir.