.

AVANTAJLARI

  Anadolu SeyahatHizmet verdiğimiz okulun velilerini ve öğrencilerin daha aktif yönetip geri bildirim alabilir.

  Anadolu SeyahatÖğrencisini okula kayıt eden veli, mobil uygulamayı indirir ve evinin veya durağının konumu sisteme girer. Araçların güzergahlarını harita üzerinden görebilir. Girilen konum bilgisi sayesinde en verimli güzergah planlaması yapılabilir.

  Anadolu SeyahatÖğrencilerin izinli günlerini veya etüde kalacakları günü sisteme girebilir. Servis güzergâhı bu bilgiye göre yeniden belirlenir.

  Anadolu Seyahat Servis firması olarak velilere anlık olarak memuniyet anketleri düzenleyebilir. Anket sonuçları Millenniumda toplanır ve analiz edilir. Okul yönetimi açtığımız ekranlarda anket sonuçları görünür. Velilere anket yapmak ve sonuçları almak kolaylaşır. Bu sayede hizmet kalitemiz artar.

  Anadolu SeyahatVeliler araçlarının konumunu mobil uygulamada görür. Gecikme yaşanan araçların bilgisi yolculara iletilir.

  Anadolu SeyahatUygulama üzerinden bildirim gönderme özelliği sayesinde SMS ihtiyacınız ortadan kalkar. Tamamen ücretsizdir.

  Anadolu SeyahatVeli başka bir güzergahtaki aracı kullanmak isterse araçtaki boş koltuk sayısını görebilirler. Kendilerini bu araca rezerve edebilirler. Bu bilgiler ogün kullanmadığı servisin sürücüsüne hem de kullanmka istediği servisin sürücüsüne otomatik olarak bildirilir.

  Anadolu SeyahatMillennium ERP Sistemi üzerinden takip edilir. Uygulama kullanan ve kullanmayan veliler görülebili . Sürücülerden (hosteslerden) veya velilerlerden gelen bilgiler çeşitli analiz raporları ile okul yönetimi ile de paylaşılır. Bu sayede taşıma işlemleri sırasında oluşan istek, şikayet ve memnuniyetlerden okul yönetiminin haberi olur.

  Anadolu SeyahatÖğrenci mobil uygulaması firmanıza müşteriniz karşısında ve diğer servis firmaları karşısında teknolojik avantaj sağlar. Müşterilerinize yapılan sunumlarınızda bu sistem anlatılır. Sisteme alışan yolcular bir başka servis firmasının eski usül servis hizmeti vermesini kabul etmezler. İhale aşamasında firmanıza avantaj sağlar.